X

Telekomunikacja Polska w gronie Laureatów Programu Firma Przyjazna Klientowi

Ocena 3
Piotr Gajek Telekomunikacja Polska S.A. dodano:2011-05-12 09:57:23 wejść:1779

Piotr Gajek, Dyrektor Wykonawczy Grupy Telekomunikacja Polska ds. Strategii Relacji z Klientami opowiada o tym jakie znacznie ma Certyfikat Firma Przyjazna Klientowi i jak wzorowo dbać o klienta w przypadku tak dużej i znanej firmy.

Pobierz Flash Player aby zobaczyć filmik.

link do strony:  
zamieść na stronie:  

 * wyłącznie w celach prywatnych

W celach komercyjnych prosimy o kontakt
Komentarze
 
Wojciech Piasecki   (2011-06-02 22:51:56)
Nie \"wieszam psów na dużym\" tylko miałem telefon w TP i nie lubię gdy firma która na mnie zarabia lekceważy mnie, a nawet oszukuje. W metodach pracy TP do tej pory niewiele się zmieniło. Dlatego gdy wprowadzono telefony komórkowe zrezygnowałem z telefonu stacjonarnego i kupiłem komórkę od \"Ery\". Niestety ta firma była jeszcze gorsza bo zostałem oszukany już na pierwszym rachunku. Obecnie już od kilkunastu lat mam komórkę w \"Plusie\" i na razie nie mogę narzekać.
Michał  (2011-05-18 09:01:19)
Wojciech Piasecki   napisał(a): „ Telekomunikacja Polska + Firma Przyjazna Klientowi = Paranoja ”
czy ja wiem? zawsze łatwo jest wieszać psy na dużym. pewnie nie jest łatwo obsługiwać tylu klientów. ja nie narzekam, ale też nie zakładam z góry niemozliwego. Bardziej to \"wzorowe\" w opisie mnie martwi.
Wojciech Piasecki   (2011-05-13 18:45:03)
Telekomunikacja Polska + Firma Przyjazna Klientowi = Paranoja
 

Dodaj komentarz do:

Autor:

Treść:

 
Ile to jest 4 dodać 12?   

 
Portal menedżerów: biznes informacje, porady i wiedza ekspertów, aktualności, narzędzia, instrumenty, strategie i doradztwo marketingowe, eksperci marketingowi, interaktywna telewizja, kapitał ludzki, społeczny i intelektualny, komunikacja biznesowa, marketing firm, metody rekrutacji, nagradzanie i motywacja pracowników, nowoczesne i skuteczne zarządzanie, zatrudnianie i rekrutacja pracowników, rozwój firmy i pracowników, samodoskonalenie, system wynagrodzeń, usługi profesjonalne, wydajność pracy