X

Zarządzanie kapitałem ludzkim w czasach kryzysu

Ocena 3.13
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. dodano:2009-05-25 02:00:00 wejść:2091

Rozwiązania jakie organizacja wprowadza w życie w w zakresie HR w czasach globalnego kryzysu ekonomicznego - Christophe Dubus, Dyrektor Generalny Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Pobierz Flash Player aby zobaczyć filmik.

link do strony:  
zamieść na stronie:  

 * wyłącznie w celach prywatnych

W celach komercyjnych prosimy o kontakt
HR  IWKL  kryzys
Komentarze
 
JADWIGA CHWALOWSKA   (2009-06-15 23:38:13)
CZASAMI TRZEBA NARZUĆ TEMPO A SZEF MUSI TO POKAZAĆ PIERWSZY ,ZACHĘCIĆ NAGRODAMI,PREMIĄ.JA TAK ROBIŁAM SPOJRZAŁAM NA SWÓJ PERSONEL I BEZ ZBĘDNYCH SŁÓW MOJE PANIE I UCZENNICE WIEDZIAŁY O CO CHODZI.PRAWIE KAŻDĄ PRACE SPRAWDZAŁAM I PRZEMIERZAŁAM MOC NP SZKIEŁ I PRAWIE NIGDY NIE BYŁO REKLAMACJI,POPSUTYCH SZKIEIŁ L I POŁAMANYCH OPRAW .
  (2009-06-09 23:15:50)
TRZEBA SIĘ DOBRZE WSLUCHAĆ W TO NAGRANIE,ABY DOBRZE ZAREAGOWAĆ,POZDRAWIAM TEGO PANA.
 

Dodaj komentarz do:

Autor:

Treść:

 
Ile to jest 10 dodać 8?   

 
Portal menedżerów: biznes informacje, porady i wiedza ekspertów, aktualności, narzędzia, instrumenty, strategie i doradztwo marketingowe, eksperci marketingowi, interaktywna telewizja, kapitał ludzki, społeczny i intelektualny, komunikacja biznesowa, marketing firm, metody rekrutacji, nagradzanie i motywacja pracowników, nowoczesne i skuteczne zarządzanie, zatrudnianie i rekrutacja pracowników, rozwój firmy i pracowników, samodoskonalenie, system wynagrodzeń, usługi profesjonalne, wydajność pracy