X

Postawa redukująca stres

Ocena 3.39
Violetta Wróblewska Pracownia Psychoedukacji, Holistycznego Rozwoju i Zdrowego Stylu Życia "Kreacja Życia" dodano:2008-10-03 02:37:00 wejść:2788

Pozytywne myślenie jest matką wielu sukcesów, zarówno osobistych jak i zawodowych. Niepowodzenia w trakcie dochodzenia do celu warto jest traktować jako doświadczenie i dzięki niemu kształtujemy wytrwałość.

Pobierz Flash Player aby zobaczyć filmik.

link do strony:  
zamieść na stronie:  

 * wyłącznie w celach prywatnych

W celach komercyjnych prosimy o kontakt
Komentarze
 
  (2011-06-08 11:25:36)
dla uzupełnienia wykładu poniżej przesyłam narzędzie w jaki sposób wyrobić w sobie pozytywne nastawienie. Codziennie rano w drodze do pracy podziękuj za 10 rzeczy/ludzi/spraw które Ciebie w życiu spotkały (na głos). Słowa wypowiadane są podwójnie kodowane. 90% osób uśmiechnie się z politowaniem i super bo to jest tez pozytywne , natomiast 10% spróbuje i zmieni swoje nastawienie.
  (2011-04-05 15:33:13)
Andrzej, ja ciebie nie rozumiem, albo nie znasz się na tym o czym próbujesz pisać. Albo nie wiesz, że wszystko jest ok, jeśli chodzi o poruszanie się osoby na filmie.
Andrzej  (2009-04-12 14:58:12)
Jeśli ktoś nie umie gestykulować nie powinien tego robić. Niestety musiałem wyłączyć ten film.
 

Dodaj komentarz do:

Autor:

Treść:

 
Ile to jest 4 dodać 10?   

 
Portal menedżerów: biznes informacje, porady i wiedza ekspertów, aktualności, narzędzia, instrumenty, strategie i doradztwo marketingowe, eksperci marketingowi, interaktywna telewizja, kapitał ludzki, społeczny i intelektualny, komunikacja biznesowa, marketing firm, metody rekrutacji, nagradzanie i motywacja pracowników, nowoczesne i skuteczne zarządzanie, zatrudnianie i rekrutacja pracowników, rozwój firmy i pracowników, samodoskonalenie, system wynagrodzeń, usługi profesjonalne, wydajność pracy